Оберіг на згадку

     11 жовтня 2018 року до дня Покрови Пресвятої Богородиці, Дня захисника України та Дня українського козацтва у бібліотеці – філії №1 пройшов  майстер – клас з виготовлення патріотичної листівки «Оберіг на згадку» з метою виховання поваги до українських захисників землі, до історичного минулого своєї держави, формування почуття патріотизму, толерантності, національної свідомості та гордості за свою Батьківщину.

        

    Під час заходу бібліотекар О.В. Єрьоменко розповіла дітям, що це свято наших дідусів, татусів, свято наших хлопчиків. Дуже важливо у такий день вшанувати пам’ять тих, хто віддав життя за нашу незалежність і тих, хто сьогодні жертвує своїм життям за мир і спокій у нашій країні. Доєднатися до патріотичного заходу бібліотечні працівники запросили учнів 1-Б класу ЗОШ №10 (класний керівник Л.М. Саранча). Учасники заходу розмальовували виготовлені листівки, хто вже вміє писати, писали поздоровлення для тата, братика та дідуся.  До заходу бібліотекар підготувала цікаву відео - презентацію та оформила тематичну виставку «Шляхами козацької слави».

        

    Бібліотекар зазначила, що Україна починається із кожного з нас, тому потрібно щодня робити свій посильний вклад заради мирного життя на рідній землі. Будьмо мужніми! Збережемо Україну - збережемо себе!

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS