Нам з книгою цікаво жити, творити, сміятись і дружити

       Тиждень дитячої та юнацької книги – свято дитинства та радості, свято тих, хто творить книгу і тих, хто любить читати, свято письменників і видавців, бібліотекарів і читачів, веселих пригод і літературних відкриттів, зустрічей з цікавими людьми та героями книг.

    Весело, нестандартно, а головне – змістовно пройшов Всеукраїнський тиждень дитячої та юнацької книги в Центральній дитячій бібліотеці та бібліотеці – філії №1. З 22 до 30 березня читачі бібліотек подолали чималий шлях пізнання до нового, цікавого, незвіданого.

       У Центральній  дитячій  бібліотеці Тиждень розпочався зі  свята  книги   «Книга просить на гостини в неї свято – іменини».  На свято завітали    учні 1-Б класу  ЗОШ №6, (класний керівник О. С. Шутенко).

     Бібліотекар молодшого абонементу І. І. Крєпишева познайомила дітей з  розмаїттям книжок на відкритому доступі,   зацікавила   першими    дитячими  енциклопедіями, провела захоплюючу мандрівку книжковими  лабіринтами. Діти перший раз опинились в справжній бібліотеці, тому  жваво цікавились книжками та журналами, відгадували загадки, активно відповідали на питання  вікторини  «Вісім сходинок до казки».

     Наступним заходом Центральної дитячої бібліотеки стала ігрова програма «Ерудит біля книжкової полиці». Це була  захоплююча  подорож по сторінках  книжок.   Діти дружно відповідали  на  запитання літературних  ігор «Літературна дуель», «Герої по алфавіту», коли ведуча заходу М.А. Серебрякова  описувала  головного героя книги, а відвідувачі  називали  її назву, згадували літературних героїв (Айболіт, Буратіно, Врунгель, Гаррі Поттер…) на певну букву алфавіту. Під час квест - гри «Знайди книгу» діти не тільки відгадували автора, знаходили книгу на полиці стелажа, а ще й відшукували картку  в алфавітному каталозі. Кращою в ігровій програмі стала Кутня Ганна.

       Гамірно, весело та багатолюдно було в Центральній дитячій бібліотеці           31 березня  бо на  літературні жмурки «Знайди героя казки» завітали  діти молодшого віку. Вони  в книгах знаходили відомих героїв казок, відгадували загадки, декламували вірші, із задоволенням переглянули казковий мультколаж «Мультик цікавий комп’ютер покаже, що було далі книжка розкаже». 

       Протягом усього тижня в бібліотеці діяла книжкова виставка  «Книжкові перлини для кожної дитини», де були представлені  книжки на різні смаки.

       29 березня в бібліотеці – філії №1 пройшла екскурсія «Запрошуємо у світ книги» для учнів 2-А класу (класний керівник Шведова Г. О.) та 2-Б класу (класний керівник Сухомлін О. О.) ЗОШ №8.

       На маленьких відвідувачів чекало розмаїття цікавих, яскравих книг, дитячих журналів «В гостях у казки», «Стежинка», «Шишкін ліс», «Пізнайко». Без сумніву діти зразу відгадали на яких полицях живуть дитячі книжки. Бо своїми кольоровими палітурками книги посміхнулися малечі та повели їх у чарівний світ принцес та принців, фантастичних пригод та мандрів. Бібліотекар дитячого абонементу Т.Д. Терехова зазначила, що книга в житті людини має величезне значення. І хоча інформаційними лідерами для дітей є телевізори та комп’ютери, проте книга була і залишається головним джерелом інформації. У читальному залі бібліотекар познайомила дітей з правилами користування бібліотекою та книгою, правилами роботи за комп’ютером.

       Діти уважно слухали розповіді бібліотекаря, жваво відповідали на запитання вікторини, відгадували загадки про бібліотеку, переглянули відео презентацію «В гостях у казки».

    Всеукраїнський тиждень дитячого читання добіг свого кінця, але книги залишаються з нами протягом всього життя, і двері наших бібліотек завжди гостинно відчинені для всіх допитливих: і великих, і малих. Чекаємо!

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS