Комп’ютер для будь - якого віку

    На базі Інтернет-центру бібліотеки-філії №1 спільно з територіальним центром соціального обслуговування (надання соціальних послуг) м. Мирнограда  запроваджено послугу факультет-навчання основ комп’ютерної грамотності літніх людей «Комп’ютер для будь - якого віку».

     6 лютого бібліотекар Інтернет-центру О.В. Єрьоменко провела перше заняття для підопічних територіального центру, на якому розповіла про дивовижний світ інформатики, чи розумніший комп’ютер за людину, чи має він пам’ять, якими мовами він може розмовляти. Учасники заходу дізналися, як виглядали перші комп’ютери, як за допомогою комп’ютера записувати музику або переглядати відео, як підключитися до Інтернету та шукати інформацію в цій мережі. 

     Незважаючи на те, що заняття з навчання комп'ютерної грамотності групові, до кожного «учня» тут потрібний свій підхід: хтось буквально вперше сів за комп'ютер і дуже невпевнений в собі, хтось вже щось вміє, але хоче навчитися більшому, у когось виходить з першого разу, комусь доводиться складніше. Головне, що в цих людей є бажання вчитися, а ми з радістю їм допоможемо!

         

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS