Кольори, що дають надію

   День державного прапора України було встановлено на честь багаторічної історії створення України, державної символіки нашої незалежної країни, а також з метою виховання поваги громадян до державних українських символів. Тож, у Міській центральній бібліотеці на честь цього свята відбувся урок державотворення під назвою «Кольори, що дають надію».

        

   Ми все частіше звертаємося до витоків нашої української духовності, прагнемо стати учасниками відродження національної культури та історії. Герб, Прапор і Гімн – це три націоналні символи України, котрі мають давню й цікаву історію. Такими словами розпочала захід бібліотекар Сенжаровець А.В. А член клубу «Шанувальники української мови» – Шевченко В.С. познайомила присутніх з легендою  про виникнення прапора.

         

 

Широкова В.П. розповіла, що великий князь Олег на честь перемоги над Візантією велів вивісити знамена. А князь Володимир вже водив свою бойову дружину на ворогів під хоругвами, у тому числі й синьо-жовтими. Жовто-блакитні барви символізували Київську державу ще до хрещення Русі. Наша землячка, поетеса Внукова Н.А. запропонувала  послухати вірши, що присвятила нашій Батьківщині, нашій історії. Завідуюча відділу обслуговування Бєликова І.В. підготувала  документальний дайджест. Це документальна стрічка «Державний прапор України: історія» та «Прапор України». Пролунала пісня у виконанні Олександра Пономарьова «Прапор» (слова та муз. Пономарьова О. і Мамушева І.)

    На завершення всі  співали пісні про Україну «Моя Україна», «Одна калина за вікном» та інші.

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS