Коли серця теплом зігріті

     Милосердя, доброта, щирість, співчуття, співпереживання ...        Останнім часом ми часто стали звертатися до цих слів. Ніби прозрівши, почали усвідомлювати, що найгострішим дефіцитом стали у нас сьогодні людське тепло і турбота про ближнього.        Якщо озирнутися і подивитися уважно навколо, важко не помітити, що серед нас живуть люди, яким необхідна і дорога сама звичайна людська увага і доброта, взаємопідтримка і допомога друга.

     Про доброту, яка слабких робить сильними, сильних великодушними, а весь світ чистішим і яскравішим, йшла мова на уроці доброти «Коли серця теплом зігріті» у Центральній міській бібліотеці. Ведуча В.В. Притчак нагадала учням 7-А класу ліцею «Гармонія» народну мудрість «Щастя сягає той, хто прагне зробити щасливим інших». Якщо хочеш, щоб люди до тебе добре ставилися, значить, ти сам в першу чергу повинен бути чесним, уважним, милосердним, добрим.

     Присутні переглянули ролики «Твори добро і воно до тебе повернеться», «Дорога добра», «Світ не без добрих людей», «Світ, який потрібен мені», згадали пісні, вірші, прислів'я про дружбу і доброту, із задоволенням приймали участь в ігри і конкурсах: «Перенеси м’яч», «Скоро, скоро Новий рік!», танок. До уроку доброти бібліограф Т.О. Рева оформила книжкову виставку «Поспішайте творити добро».

         

         

     Наприкінці заходу Валентина Василівна запропонувала всім разом стати в коло Доброти. Покласти праву руку на плече людини справа означає, що у вас є друг, на якого можна покластися. Лівою рукою обійняти людину зліва - це значить, що ви готові підтримати її. Нехай добро крокує по нашій планеті, зігріваючи людські душі і серця вірою, надією і любов'ю!

 

 

 

 

         

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Чорнобильська трагедія. Як це було Чорнобильська трагедія. Як це було

    Бібліотека-філія №1 розширила знання дітей про Чорнобильську трагедію

  • Великодні дзвони Великодні дзвони

    Бібліотека-філія №1 разом з учнями 5-Б класу ЗОШ №10 підготували Великодне свято для військовослужбовців

  • Пасха - перемога вічного життя Пасха - перемога вічного життя

    Бібліотека-філія №1 для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення зробила великодній подарунок: майстер - клас з писанкарства та зустріч з настоятелем Свято-Пантеліймонівського храму Отцем Кліментом

  • Все новости