Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став

      4 березня у Центральній міській бібліотеці пройшли Шевченкові читання під назвою «Хто Шевченка прочитав, той багатий серцем став». В цей день присутні опинилися в надзвичайному світі – світі поетичного слова Кобзаря. Ведуча заходу Сенжаровець А.В. зазначила, що сьогодні ім’я Шевченко залишається відомим кожному українцеві і багатьом іноземцям з різних країн світу, що Шевченко, як явище велике і вічне – воно невичерпне і нескінченне.

   Внукова Н.А. – поетеса, член клубу поділилася своїми думками щодо творчості і життя  Т.Г.Шевченко та прочитала поезії, що присвятила поетові. Широкова В.П. розповіла присутнім про першу збірку поета. Окремо зосередилась на поемі «Тарасова ніч», адже  це була велика духовна перемога поета над мовчанням, яке стояло на шляху до творчого самоздійснення. Т.Шевченко створив книгу – духовного войовника, якому довірив боротьбу за людські душі, - підкреслила член клубу Шевченко В.С.

                  

Протягом заходу  усі разом співали пісні «Україна», «Реве та стогне Дніпр широкий», «Садок вишневий» та інш., а наприкінці міркували над образом жінки у поезії Шевченко.

             

    Друга частина засідання була присвячена 190 - річчю від дня народження Глібова Леоніда Івановича. Загляда М.І. ознайомила публіку з дитячими та юнацькими роками письменника. Малоштан Л.Г. запропонувала інформацію про письменницький авторитет Леоніда Глібова. Бібліотекар підготувала огляд  літератури, присвяченої Глібову, зосередилась на його творчій роботі у журналі «Основа».

 Захід супроводжувався перглядом  уривків з документальної  стрічки, присвяченої байкарю.

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS