Енергозбереження в побуті

    Кожен з нас повинен усвідомити свою відповідальність за майбутнє планети. Ключову роль у відвертанні екологічної катастрофи грає енергозбереження. Ефективне використання енергії - ключ до успішного рішення екологічної проблеми! Ми можемо зменшити забруднення довкілля - берегти енергію, або, іншими словами, витрачати енергію розумніше. Економити енергію повинні усе людство і кожна людина окремо. Заклики економити енергоресурси в нашій країні звучать з різних інформаційних джерел - публікацій в періодичній пресі, телепередач, реклами.

   Про проблему енергозбереження йшла мова і у Центральній міській бібліотеці під час бесіди «Енергозбереження в побуті». Відвідувачі заходу переглянули відеоролик  «Соціальна реклама енергозбереження», прийняли участь у конкурсі прислів’їв і приказок про ощадливість, пограли в Ромашку «Навіщо нам берегти енергію?».

         

 Бібліотекар В.В. Притчак закінчила бесіду словами Бернарда Шоу: «Ми навчилися плавати у воді, як риби, літати в небі, як птахи, залишилося тільки навчитися жити на Землі, як люди».

 До заходу бібліограф Т.О. Рева оформила книжкову виставку «Енергозбереження – крок до майбутнього».

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS