Екологічний бумеранг

     Жива природа - це дивовижний, багатогранний світ, а захист навколишнього середовища - завдання багатоаспектне. Воно передбачає і раціональне використання природних ресурсів, і збереження миру на планеті, і цивілізований науково-технічний прогрес. Тож для екологічного порятунку людства потрібно зробити дуже багато, перш за все - сформувати екологічний світогляд.   

  З цієї нагоди Центральна дитяча бібліотека провела екоінформер «Екологічний  бумеранг», на якому вчили дітей звертати увагу на екологічні проблеми навколишнього середовища, не бути байдужими до природи, розуміти й берегти її. А головне, вони повинні  бути відповідальними за свої вчинки, щоб допомагали дорослим очистити від сміття прилеглу територію свого будинку, вулиці, парку, посадити хоча б одне деревце.

         

     Школярі взяли участь у іграх  «Загадковий прогноз погоди» та «Плутанка»  про  навколишнє середовище, про воду, повітря, флору і фауну Землі. Присутні не тільки корисно й весело провели час, але й розширили свій світогляд, розвинули кмітливість, навчилися пізнавати нове.

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS