Даруйте, друзі, доброту

    На календарі грудень, і в перші дні цього місяця зими вся країна вшановує людей з інвалідністю. До цієї дати   Центральна дитяча бібліотека провела  годину добра «Даруйте, друзі доброту» в ЗОШ № 9 з учнями 2-А класу (класний керівник Т.П. Патяка).

     Бібліотекар І.І. Крєпишева почала годину добра зі слів великого українського філософа Григорія Сковороди: «Люди, будьте людяними! Це наш перший обов`язок», говорила з дітьми  про    головні якості людини - доброту в душі та уміння співчувати. Щоб закріпити почуте, повторили правила ввічливої людини,  провели   вікторину «Слова   ввічливості»   та     повчальну гру  «Як би ви вчинили?». Калаурна Ліза і Мащєнко Римма  продекламували  вірші «Добрий вчинок» та  «Насіння надії».

        

    Того ж дня Ірина Ігорівна відвідала групу ЗПР (затримка психічного розвитку) дитячого садочка «Ромашка».  Бібліотека вже кілька років тісно співпрацює з цією групою та вбачає своїм завданням соціальну реабілітацію діточок за допомогою книги. Для маленьких друзів бібліотекар провела акцію «Книга йде до дітей».   Дітям подарували книжечки, прочитали разом одну з них  та запропонували вікторину «Тварини з наших книжок». В свою чергу діти  познайомили бібліотекаря з  «живим куточком», де живуть  папуги та черепахи. Дітки із задоволенням грали, спілкувалися, віддячили дорослим своїми радісними посмішками.

        

 

 

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS
  • Чорнобильська трагедія. Як це було Чорнобильська трагедія. Як це було

    Бібліотека-філія №1 розширила знання дітей про Чорнобильську трагедію

  • Великодні дзвони Великодні дзвони

    Бібліотека-філія №1 разом з учнями 5-Б класу ЗОШ №10 підготували Великодне свято для військовослужбовців

  • Пасха - перемога вічного життя Пасха - перемога вічного життя

    Бібліотека-філія №1 для підопічних територіального центру соціального обслуговування населення зробила великодній подарунок: майстер - клас з писанкарства та зустріч з настоятелем Свято-Пантеліймонівського храму Отцем Кліментом

  • Все новости