Борітеся - поборете

    Напередодні святкування Дня Збройних Сил України в ЗОШ №10 відбувся патріотичний захід. День Збройних Сил України - це саме те свято, коли в серцях кожного патріота поєднуються гордість за наших героїв і смуток за тих, хто боронив Україну до останнього. Це свято не лише військових, а й усіх свідомих громадян, які вболівають за долю нашої землі і нашого народу.

         

   Гостями заходу стали Декан Краматорського деканату УГКЦ та військовий капелан Іван Василенко, майор медичної служби ЗСУ 66-го мобільного госпіталю Ю.І. Басалик, старший солдат Н.І. Ситнікова, старший солдат О.С. Сазонов, завідуюча бібліотекою - філією №1 Н.В. Боброва. На заході звучали вірші про героїчне минуле та патріотичні пісні, а танцювальні композиції заворожували глядачів. Учасники заходу, а це учні загальноосвітньої школи №10, продемонстрували високий рівень підготовки і талановитості.

             Військовий капелан Іван Василенко закликав молоде покоління не бути байдужим, а завжди відстоювати своє право жити у вільній країні і любити її. Майор медичної служби ЗСУ Юрій Басалик ознайомив присутніх з роботою 66-го мобільного госпіталю, військові будні, солдатський побут. Старший солдат Наталія Ситнікова згадала славнозвісні рядки з поеми «Кавказ»: «Борітеся – поборете, Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава. І воля святая!». Ці слова Т.Г. Шевченка не втратили своєї актуальності і зараз, через більше, ніж 200 років, в умовах війни на Донбасі.

         

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS