Безсмертні рядки Кобзаря

         10 березня 2017 року в ЗОШ №10 відбувся літературно-музичний відео акорд «Безсмертні рядки Кобзаря». На гостину до школи завітали бібліотекарі бібліотеки – філії №1 Терехова Тетяна та Вацура Галина.

    Захід, який пройшов в школі – це спроба розкрити ще одну грань безсмертного таланту – дослідити музичні вподобання великого поета. Зі слів «Реве та стогне Дніпр широкий» розпочинається книга «Кобзар». З цих слів йде початок Шевченка, як поета. Такі прості, доступні і водночас геніальні рядки стали відомою піснею, яку школярі мали змогу прослухати  за допомогою Інтернету у виконанні відомого співака Д. Гнатюка. Під час заходу були використані відеозаписи  пісень на слова Шевченка «Нащо мені чорні брови» у виконанні О. Петрусенко, «Бандуристе орле сизий» у виконанні І.Білик.  Нікого не залишили байдужими пісні на слова великого Українця, що звучали в актовому залі.

     

       Саме з піснею, з кобзарською думою пов`язував Шевченко безсмертя народу і славу рідної землі і в кінці заходу ведучі Анастасія Жданова та Назар Поліщук побажали дітям, щоб вони любили українську пісню, як її любив Тарас.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS