Мікрорайон Новатор.Змінити життя на краще

     Мікрорайон «Новатор» - останній район міста Мирнограда, у якому відбулась  фокус - група проекту "Деталізація Генерального плану громадою міста" в рамках проекту "Містки громадської активності", за фінансування Європейського Союзу. У приміщенні офісу координаційного комітету самоорганізації населення мікрорайону   зібралась активна громада для обговорення важливих питань щодо розвитку свого містечка. Але для того, щоб рухатись вперед, щось змінювати, необхідно уявляти  слабкі та сильні  сторони розвитку міста.

  Члени групи відмітили  позитивні зміни, які відбулись у мікрорайоні. Це - відкриття нової медичної амбулаторії, як у кожному  територіальному районі міста, це – новий пам'ятник шахтарській славі та прикрашена прилегла територія біля нього, це – футбольне поле, ігровий майданчик, нові зупинки, новий офіс ради ветеранів, координаційного комітету самоорганізації населення, опорний пункт поліції. Але головне, що  оцінили мешканці мікрорайону, так це – актуальність  грантових проектів з ремонту  житлових будівель. На сьогодення в рамках Проекту ПРООН підтримується   ініціатива громади, місцевої влади  та виконується  утеплення та естетичне оформлення трьох будинків мікрорайону.

         

     Щодо слабких сторін мікрорайону мешканці зробили такі зауваження: дороги потребують капітального ремонту, потрібні тротуарні доріжки, фасади житлових будинків  у жахливому стані, немає центру для дозвілля  підлітків, аптеки, занедбані водоймища,  пустирі потребують негайного втручання. Дуже багато говорилось громадою про  те, що необхідно змінити на краще у своєму місті. З урахуванням всіх зауважень та пропозицій, викладених мешканцями в анкетах та під час проведення фокус-групи,  ініціативною групою Проекту «Деталізація Генерального плану  громадою міста» будуть узагальнюватись результати та відбудеться підготовка до наступного етапу реалізації Проекту – створення он-лайн мапи міста.

         

 

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS