Порушення виконання робіт компанією "Вода Донбасу"

30.01.2017 року інспекторами ГО "Громадянський Форум" було виявлено порушення щодо виконання правил благоустрою м. Мирноград компанією "Вода Донбасу", на момент проведення інспектування в м.Мирноград, по вул. Сєдова,  у даної підрядної організації на проведення будь-яких земельних робіт дозволу не було, під час бесіди з інспекторами на прохання предоставити їм належне розпорядження для проведення земельних робіт, було пояснене, що воно буде предоставлене через деякий час  (  жодних документів на проведення земельних робіт в наявності не було), а саме:
- п. 6.10.1 Забороняється здійснювати будь-які види земляних робіт на території міста без дозволу на їх виробництво, що видається в установленому порядку, порушувати строки виробництва земляних робіт       (п.6.10.2)  встановлені в дозволі на їх виробництвопроведення земельних робіт без відповідного дозволу
- п.12.12.3 Земляні роботи при ліквідації аварій. При пошкодженні магістральних кабельних ліній, водопровідних, каналізаційних, газових, теплових та інших мереж, в результаті яких порушується працездатність цих споруд або виникає загроза оточуючим, керівники організацій, у віданні яких перебувають ці споруди, при отриманні сигналу про аварію зобов'язані - вжити невідкладних та вичерпних заходів для огородження місця аварії з метою недопущення шкоди оточуючим. Проведення земельних робіт без відповідних знаків огорожі.

Порушники правил благоустрою міста будуть завжди під пильним поглядом інспекторів ГО "Громадянський Форум".

Завершення даних аварійних робіт знаходиться під уважним наглядом інспекторів  ГРОМАДЯНСЬКОГО  ФОРУМУ, а саме,  продовжимо інформування населення міста щодо виконання відповідних підрядних робіт компанією "Вода Донбасу".

 

 Подивитися всю інформацію щодо виявлення інспекторами данного порушення ви можете за ссилкою:  http://edisk.ukr.net/?do=dir#cdir=0

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS