ГО "Громадянський Форум"

Громадянська організація «Громадянський Форум Димитрова» - є місцевою громадською організацією, яка створена 21.06.2006 р. на основі єдності інтересів громадян для спільної реалізації своїх прав і свобод, досягнення ними мети і завдань.

Головною метою діяльності «Громадянського Форуму» є захист прав, свобод і законних інтересів громадян., створення сприятливих соціально-побутових, санітарно-екологічних та культурно-етнічних умов життя в місті, організує та проводить соціологічні опитування, вивчає громадську думку з питань життєдіяльності суспільства і громади.

Починаючи з липня 2015 року  Голова організації «Громадянський Форум Димитрова» –  Салагаєв П.В., електронна адреса ГО «ГФ» : gromforum@ukr.net

«Громадянський Форум» створений і діє на основі Конституції України та чинного законодавства України.Будучи активними учасниками програми «Чисте місто» члени організації, є громадськими інспекторами, які здійснюють пильний контроль за дотриманням Правил Благоустрою міста всіх мешканців. З  17.08.2011 року згідно рішення виконкому міськради, інспектора даної організації наділені правом укладати  протоколи про адміністративні правопорушення передбаченні Кодексом України про адміністративні правопорушення, на території міста Димитров.

 ГО«Громадянський Форум» для ефективного контролю за дотриманням Правил Благоустрою міста тісно співпрацює з Контакт - Центром м.Димитров, куди  Ви   можете цілодобово звернутися з будь-яким турбуючим Вас питанням за телефонами: +38(066) 586-05-15 та +38(06239) 6-14-15. Щодо питань Правил Благоустрою міста -  на  ел.. адресу ГО «ГФ»: gromforum@ukr.net.  Додаткову інформацію про Правила благоустрою міста Димитрова Ви можете дізнатись на офіційному сайті «Димитровська міська Рада» ( http://dimitrov-rada.gov.ua) – Правила благоустрою.

 

Часто задаваемые вопросы:

Все вопросы.

Чтобы задать вопрос необходимо авторизироватся на сайте.

Новости

Новости RSS