Робота з внутрішньо переміщеними особами

. Димитровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді постійно працює з внутрішньо переміщеними особами різних категорій, сприяє вирішенню питань, що виникають у ході адаптації на новому місці проживання. Це дуже різні проблеми - і переоформлення виплат, і реєстрація як переміщеної особи, і відновлення втрачених документів, і побутові питання, а найголовніше - дружня підтримка, тепле слово. Багато людей, які отримали допомогу дякують за таку участь у їхніх проблемах, вони дуже приємно вражені такою чуйністю та підтримкою. Особливо приділяють увагу такому теплому ставленню пенсіонери, які особливо чутливі до привітливого ставлення до себе.

За сприяння організацій різних форм власності в рамках реалізаціїї програми підтримки переміщених осіб,  вразливі категорії  переселенців м. Димитрова отримали протягом 8 місяців 2015 року 17032.22 кг продуктових наборів.

Також 13 серпня 2015 року спеціаліст центру зайнятості Міркіданова Любов Василівна, керуючись підписаною Угодою Димитровського міського центру зайнятості та ДМЦСССДМ про спільну діяльність та надання допомоги безробітним особам, відвідала Димитровський міський центр соціальних служб для сім`ї, дітей та молоді,  поспілкувалась з внутрішньо переміщеними особами, обговорила наявні проблеми, можливі шляхи їх подолання. Долучилась до зустрічі й директор центру Кецко Ольга Олександрівна, яка  зустріла спеціаліста служби зайнятості, поділилася своїм ставленням до проблеми.

Ця підтримка для сімей, що переїхали з окупованих територій, свідчення єдності та порозуміння різних людей, які є громадянами України.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS