Димитровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді

Димитровський міський центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді - заклад, уповноважений державою брати участь у реалізації державної політики шляхом проведення соціальної роботи з сім’ями, дітьми та молоддю,  метою діяльності якого є  поліпшення або відновлення якості життєдіяльності для сімей, дітей та молоді, захист їх конституційних прав, задоволення культурних та духовних потреб.

Фахівці центру надають безоплатні інформаційні, соціально-педагогічні, соціально-економічні та психологічні послуги.

Директор Центру СССДМ - Кецко Ольга Олександрівна

 

Графік роботи центру:

 

понеділок-четвер — з 8.00 до 17.00                                         

п’ятниця — з 8.00 до 15.45

вихідний: субота, неділя

Часто задаваемые вопросы:
  1. Мой брат Лясковка Сергей Александрович 1988г.р. был освобождён из МЛС в течении 3-х лет он не может найти работу по той причине, что имеет судимость за это время окончил курсы проходчика, пытался устроиться на шахту,мясокомбинат, самостоятельно искал работу на других предприятиях города, в работе отказывали по причине судимости, ведёт положительный образ жизни, находится дома, не имеет вредных привычек, Просим Вашего содействия и помочь человеку поверить в себя
    1. Пропонуємо Лясковці Сергію Александровичу звернутися до нас за адресою: м. Димитров, м-н Молодіжний б. 51кв.61, для надання персональної консультації.

Все вопросы.

Чтобы задать вопрос необходимо авторизироватся на сайте.

Новости

Новости RSS