Програма національних обмінів. Мирноград у м. Кам'янка-Бузька

    26-28 квітня 2018 року ініціативна група міста Мирноград Донецької області відвідала м. Кам'янка-Бузька Львівської області, в рамках Проекту Програми національних обмінів, за фінансування Європейського Союзу та Національного фонду підтримки демократії (США).
Мета проекту - обмін досвідом в реалізації проекту Картування громад, а саме: обмін успішними практиками взаємодії з населенням міста та місцевою владою; передача досвіду помилок в момент реалізації і отримання зворотного зв'язку для їх виправлення, а також  знайомство з культурними цінностями громади, протилежної за географічним положенням, долаючи стреотипні уявлення та бар'єри у якісному діалозі між Сходом та Заходом України.
    Візит до м.Кам'янка-Бузька видався дуже цікавим, оскільки крім інціативної групи Мирнограду, в рамках проекту Програми національних обмінів, до громади Кам'янка-Бузька  завітали ініціативні групи картування громад м.Старобільськ Луганської області, м.Добропілля Донецької області та м.Мерефа  Харківської області. 
Зустріч п'яти громад сприяло активному обговоренню, кожна громада представила свій досвід з картування, перспективи розвитку свого міста у майбутньому.


    26 квітня команда Мирнограду  прибула до м.Кам'янка-Бузька з метою знайомства з громадськими активістами та членами Благодійного Фонду "Перспектива Нова".
     27 квітня  ініціативна група Мирнограду відвідала міську бібліотеку Кам'янко-Бузької та прийняли участь в екскурсії центру міста. 
    28 квітня відбулася зустріч п'яти ініціативних груп Проекту  у Кам'янко-Бузькій ратуші (вражає оригінальним декором) - міській раді Кам'янка-Бузької. У зустрічі взяли участь заступник міського голови об'єднаної територіальної громади з гуманітарних питань Б.Ковалюк та депутат 7-го скликання А. Корбецький. 

Кожна команда представила свій досвід та результати картування, проблеми та перспективи своїх міст та обговорили можливу  співпрацю громад у майбутньому. Представники ініціативної групи м.Мирноград поділилися досвідом самоорганізації у громаді, що викликало зацікавленість в учасників зустрічі. 

    Щиро дякуємо всім громадам за зустріч та наданий досвід, а також Програмі націольних обмінів - компоненту Всеукраїнського проекту «Містки громадської активності», завдяки якому наша ініціативна група пізнала та оцінила різноманіття діяльністі та розвитку громад!

 

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua

Последнии новости

Новости RSS