Агенція Місцевого Економічного Розвитку "Мирноград"

         Для залучення інвестицій в місто та об’єднання загальних зусиль була створена громадська організація "Агенція місцевого економічного розвитку м. Димитрова". Завдяки плідній співпраці влади і громади чимало корисних ініціатив реалізовано в Мирнограді.

 

        Громадська організація "Агенція місцевого економічного розвитку м. Димитров"- це громадська платформа для реалізації проектів органів самоорганізації населення та міської ради. Основний склад організації представляють голова Сирота В'ячеслав Анатолійович, співробітники Координаційного комітету органів самоорганізації населення, ініціативна група "Переселенці Димитрова (Мирнограда)" і група "Громадський Простір"

 

Місія організації

        Агенції є задоволення та захист законних соціальних, економічних, творчих, духовних та інших спільних інтересів громадян шляхом сприяння місцевому та регіональному розвитку, розвитку місцевого самоврядування та інших форм самоорганізації населення, розвитку внутрішньо регіонального, міжрегіонального та міжнародного співробітництва, впровадженню ефективних рішень та інновацій в різних сферах економічного та соціального розвитку м. Димитрова, а також розповсюдження позитивного досвіду на інші території України. Агенція також має на меті сприяння впровадженню на місцевому рівні державної регіональної політики, кращих підходів та практик регіонального і місцевого розвитку, співпраці з органами влади та місцевого самоврядування, національними та міжнародними фінансовими установами та донорськими для їх фінансування, сприяння створенню сприятливого середовища для розвитку підприємництва та залучення державних і приватних інвестицій та розвитку державно-приватного партнерства. Агенція не має на меті одержання та розподіл прибутку.

Часто задаваемые вопросы:

Все вопросы.

Чтобы задать вопрос необходимо авторизироватся на сайте.