Заміщення вакантних посад!

Красноармійська об'єднана державна податкова інспекція Головного управління ДФС у Донецькій області оголошує конкурс на заміщення вакантних посад:

- головного спеціаліста відділу інфраструктури на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку;

- головного державного інспектора організаційно-розпорядчого відділу;

-  старшого державного інспектора відділу податку на прибуток, місцевих, ресурсних, рентних та неподаткових платежів управління оподаткування юридичних осіб;

-  головного державного ревізора-інспектора відділу доходів і зборів з фізичних осіб Селидівського відділення;

-  старшого державного інспектора відділу доходів і зборів з фізичних осіб Селидівського відділення  – 2 вакансії;

- старшого державного інспектора відділу доходів і зборів з фізичних осіб Селидівського відділення на період відпустки основного працівника для догляду за дитиною до досягнення нею трирічного віку.

            Основні вимоги до кандидатів: громадянство України, повна вища освіта за фахом фінансово-економічного, юридичного або технічного спрямування, володіння державною мовою, персональним комп’ютером, стаж роботи за фахом до 1 року (для ревізора-інспектора).

            В конкурсі можуть прийняти участь громадяни України. Згідно з чинним законодавством іспит складається письмово на державній мові на знання Конституції України, Законів України «Про державну службу», «Про запобігання корупції», Податкового кодексу та інших  законодавчих  актів України.

            Документи на участь у конкурсі приймаються протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення про конкурс за адресою: м.Красноармійськ,  вул. Леніна, буд. 113, к. 208.

Інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці надається відділом персоналу. Телефон для довідок: 2-33-21.

Загружаем курсы валют от minfin.com.ua